TITLE

DESCRIPTION

The English Theater Company of Poland

To było wyjątkowe wydarzenie. Udaliśmy się do Warszawy na przedstawienie ”The Last of the Dragons”  przygotowane przez  Manhattan Children’s Theatre. Występ był w języku angielskim, a aktorzy  pochodzili  z Edynburga, w Szkocji! W teatrze zostaliśmy po królewsku potraktowani – właściciel teatru sam odprowadził  nas na miejsca zarezerwowane specjalnie dla naszej szkoły  przy samej scenie.

"The Last of the Dragons" to klasyczna baśń, ale z niespodzianką. W dniu  16 urodzin Księżniczki ma przylecieć smok, aby  ją porwać. Na ratunek pospieszy przystojny książę. Po zabiciu smoka para wzięłaby ślub i żyliby  długo i szczęśliwie. Przynajmniej tak by było, gdyby nie zaskakujący rozwój sytuacji. Przedstawienie miało wartką akcję, a my śmiejąc się lub krzycząc ze strachu, dawaliśmy sugestie i pomagaliśmy aktorom w  grze.

Ciesząc się słoneczną pogodę i świeżym powietrzem zrobiliśmy sobie także spacer po  Nowym Mieście i  pamiątkowe zdjęcie przy  świątecznej ozdobie na rynku.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress