TITLE

DESCRIPTION

Spotkanie ze Strażą Miejską

Aby czas zimowego wypoczynku w ferie był bezpieczny, funkcjonariusze Straży Miejskiej, na szkolnym spotkaniu  z dziećmi, przeprowadzili pogadankę o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Funkcjonariusze Referatu Profilaktyki rozmawiali z uczniami o bezpiecznym spędzaniu wolnego czasu. Tłumaczyli o czym trzeba pamiętać w czasie zabaw na śniegu i lodzie. Przypominali gdzie można zjeżdżać na sankach, a gdzie tego robić nie wolno. Mówili, czym grozi wchodzenie na zamarznięte akweny oraz jak się zachować, gdy ktoś potrzebuje pomocy. Przy okazji dzieci powtarzały  numery alarmowe służb ratunkowych. Strażnicy przypomnieli uczniom, w jakich miejscach należy zachować szczególną ostrożność, w jaki sposób uniknąć niebezpieczeństwa i jak się bawić, aby zimowy wypoczynek był przyjemny i bezpieczny. Na zakończenie, każdy uczeń z naszej szkoły dostał odblaskową opaskę

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress