TITLE

DESCRIPTION

Przełacz się na EKOLOGIĘ

30 listopada 2016 byliśmy w Cinema city Bemowo.  Uczestniczyliśmy w programie edukacyjnym " Przełacz się na ekologię" Program porusza problematykę ochrony naszej planety. W sali 3D przyjrzeliśmy się globalnym zasobom Ziemi i dowiedzieliśmy się o alternatywnych sposobach pozyskiwania energii oraz segregacji odpadów. Na pytanie co powinniśmy robić, aby utrzymać równowagę naturalną w przyrodzie i zminimalizować szkody wyrządzone królestwu roślin i zwierząt odpowiedź znaleźliśmy w sali muzyki. Efekt cieplarniany oraz jego wpływ na kształtowanie klimatu na Ziemi to myśl przewodnia seansu w sali ruchu. sali wyobraźni nauczyliśmy się jak racjonalnie wykorzystywać zasoby naturalne a w sali inspiracji poznaliśmy surowce ekologiczne, których zastosowanie ma ogromny wpływ na ochronę środowiska. W sali interaktywnej odpowiadaliśmy na serię punktowanych pytań z zakresu ekologii, klimatu oraz procesów zachodzących w przyrodzie. Kuba Ch. i Aleksander byli w tym najlepsi!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress