TITLE

DESCRIPTION

Mikołajki 2016

Było tak  - wychowawczyni zaproponowała, aby na  Mikołajki nie kupować standardowych prezentów ze sklepu, ale dać koleżance lub koledze coś od siebie.  Okazało się że mamy  samodzielnie uszyć pluszaka. Większość z nas była zaskoczona, lekko przerażona, a nawet przeciwna takiemu pomysłowi, bo w sumie pierwszy raz mieliśmy dostać coś nie ze sklepu. Nie było jednak wyjścia i zabraliśmy się do pracy, chociaż początki były naprawdę trudne. Ostatecznie okazało się, że nasza akcja to wielki sukces – WE DID IT !!!

Ale to nie był koniec niespodzianek tego dnia.

Kolejną atrakcją była wyprawa do Escape Room w Warszawie.  Tu trzeba dodać, że tak bardzo nie chcielismy się rozstawać z naszymi maskotkami, że zabraliśmy je ze sobą.  Już na miejscu zostaliśmy zamknięci w pokoju zagadek, a naszym zadaniem było przez określoną ilość czasu znaleźć rozwiązanie, które pozwoliłoby otworzyć drzwi i uwolnić się. I wiecie co - WE DID IT !!!

Po wspólnej zabawie poszliśmy sobie do McDonald's, gdzie każdy zamówił na co miał ochotę. Był to ostatni punkt tego dnia. I zakończyliśmy go, jak na nasza klasę przystało - niebanalnie ( che, che)      

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress