TITLE

DESCRIPTION

Projekt UNICEF – MALI uczniowie idą do szkoły

Czy wyobrażasz sobie życie bez książek? A wiesz, że książka może odmienić życie ludzkie?  Uwaga - włączamy się w najnowszą akcję edukacyjną UNICEF! 

UNICEF szacuje, że ponad 61 milionów dzieci w wieku szkolnym nie pobiera edukacji na poziomie podstawowym. Największy problem  jest w południowej Azji oraz we wschodniej i środkowej Afryce.

Aby pomóc tym dzieciom bierzemy udział w projekcie „MALI uczniowie idą do szkoły”. W Mali 40% dzieci nie chodzi do szkoły podstawowej.  W ramach projektu edukacyjnego odbędą się zajęcia na temat dostępu do edukacji na świecie.

W ramach działań projektowych stworzymy własne książki – opowieści przygodowe, bajki, opowiadania, komiksy, poezję. Wszystkie dzieła zostaną zaprezentowane rodzicom, rodzinom, przyjaciołom, a fundusze z nich uzyskane pozwolą wspomóc edukację dzieci w Mali.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress