TITLE

DESCRIPTION

An insider’s guide to Croatia

12 maja, w piątek odbyły się warsztaty z języka angielskiego, które prowadziła wolontariuszka z Chorwacji. Na początek każdy kto miał telefon z internetem miał go wyjąć. Osoby, które nie miały telefonu, dołączały do osoby z telefonem. Polegało to na tym, że mieliśmy wejść na stronę Kahoo i wpisać „PIN”, który nam podała pani. Każdy telefon po wpisaniu pinu był zawodnikiem w grze. Gra polegała na tym, że na ekranie komputera pojawiały się po angielsku pytania, a my musieliśmy zaznaczyć poprawną odpowiedź. Punkty dostawało się za poprawną odpowiedź i czas odpowiedzi.Wygrała moja grupa, czyli Janek, Maciek oraz Kuba Ch. Pytania dotyczyły oczywiście Chorwacji, np. ile Chorwacja ma wysp? Z tego co pamiętam miała ich aż 1248. Po 9 pytaniach w „Kahoo”, Pani mówiła nam, że na przykład w Chorwacji na truskawkę się mówi jagoda, na godzinę mówi się rok i różne tego typu rzeczy. „Lekcja” ta bardzo mi się podobała i w bardzo fajny sposób dowiedziałem się po angielsku  wielu rzeczy o Chorwacji. Uważam również, że Kahoo! (aplikacja, na której był quiz) to świetny pomysł na robienie quizów, ponieważ jest przy tym świetna zabawa.

Kacper Wiśniewski

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress